Вы здесь

БиоГая Протектис ОРС саше №7

Цена:
312,34 ₴
-+
Инструкция:

Склад

Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis) (100 млн життєздатних бактерій в 5 краплях), вітамін D(10 мкг (400 МО) в 5 краплях); допоміжні речовини: соняшникова олія, середньоланцюгові тригліцериди (МСТ-олія), антикомкувач діоксид кремнію. Без ГМО.

Не містить лактозу та білки молока. Без консервантів.

L. reuteri Protectis є природними мікроорганізмами, що вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні у організмі людини на всій довжині шлунково-кишкового тракту.

L. reuteri Protectis колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечнику.

L. reuteri Protectis підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечнику та активно беруть участь у процесах травлення.

L. reuteri Protectis синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій – реутерин і рейтероциклін, що пригнічують зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечнику.

L. reuteri Protectis сприяє зменшенню інтенсивності больового синдрому та тривалості плачу під час нападів кишкової кольки у дітей грудного віку, а також частоти й тривалості нападів.

L. reuteri Protectis мають антагоністичну активність проти H.pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L. reuteri Protectis пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечнику як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів). 

БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі містить у своєму складі природну форму вітаміну D, яка в нормі синтезується в організмі людини, активно бере участь в роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, також відіграє важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей. Вітамін D необхідний для функціонування паращитоподібних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін D є активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації та росту скелета, а також у процесі кальцифікації кісток регулює виділення кальцію і фосфатів нирками.

Вітамін D бере активну участь у роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну D може бути причиною схильності до атопічного дерматиту .

Рекомендації щодо застосування

БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі застосовується для:

  • відновлення мікрофлори шлунково-кишкового тракту з перших днів життя;
  • профілактики нападів кишкової кольки і підвищеного газоутворення, зригування і закрепів у дітей грудного та раннього віку;
  • покращення моторики кишечнику;
  • захисту організму від інфекцій (при зниженому імунітеті);
  • профілактики рахіту у дітей, зокрема у недоношених новонароджених;
  • профілактики дефіциту вітаміну D у пацієнтів, які належать до груп високого ризику, при мальабсорбції.

У комплексному лікуванні:

  • алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
  • бактеріальних і мікотичних інфекцій у недоношених новонароджених;
  • хелікобактерної інфекції.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Для дітей від народження та дорослих, в тому числі жінок під час вагітності та лактації: по 5 крапель 1 раз на добу під час їжі, додавши до молока/молочної суміші, або кип’яченої води кімнатної температури. Доза може бути збільшена за рекомендацією лікаря.

Перед застосуванням добре збовтати! Не додавати до гарячого! Не змінюють смак напоїв та їжі. Перед початком застосування та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Увага! Для розведення крапель використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Особливості щодо застосування: вживати під час прийому їжі; для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Краплі та антибіотиків має складати 3 години.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка

Форма випуску

краплі для перорального застосування у флаконі із темного скла з винтовою кришкою і індикатором першого відкриття, з піпеткою та осушувачем всередині, упакованому в картонну коробку.

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25 ºС в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Після розкриття флакона зберігати протягом 3 місяців при температурі не вище 25 ºС.

Виробник

«ТуПек АБ», Швеція, Пер Хоканссонс 36, СЕ-241 38 Еслев, тел.: +46(0)413-55-53-00 для «БіоГая АБ», Швеція, Кунгсброплан ЗА, а/с 3242 СЕ-103 64 Стокгольм, тел.: +46(0)8-555-293-00/ «TwoPac AB», Sweden, Per Hakanssons, vag 36, SE-241 38 Eslöv, tel: +46(0)413-55-53-00 for BioGaia AB, Sweden, Kungsbroplan 3A, P.O. Box 3242, SE-103 64 Stockholm; tel: +46(0)8-555-293-00, www.biogaia.com, info@biogaia.se.

Представник

ПП «Дельта Медікел», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 593 33 55, www.deltamedical.com.ua.

 

Показать текст инструкции
Cкрыть текст инструкции
Рекомендуемые товары